مدل جدید لامورگینی هااوراکان جدید رکورد گالاردو را زد .

   هااوراکان با موتور قدرتمند اورکسترال ۵.۲ لیتری ۱۰ سیلندر که از ۶۰۲ تا ۵۷۲ اسم بخار که این تفاوت در نوع موتور است . این موتور قدرتمند با دیفرانسیل جلو قابل کنترل تر است که این گزینه مناسب تر است برای این سوپر ماشین قدرتمند .

  در مورد سیستم تعلیق این ماشین نمی توان فقط گفت کمک فنر و اکسل و ... ، سیستم تعلیق لامبورگینی هااوراکان نسبت به اسپرت بودن ، ارتفاع کم و فاق کوتاه لاستیک ها نرمی و کنترل خوبی دارد . ۳۳ کیلوگرم سبک تر بودن این خودرو را مدیون همین سیستم تعلیق هستیم .

   اگر یک ماشین راحت برای سفرهای داخل شهر می خواهید می توانم بگویم لامبورگینی هااوراکان به خاطر صدای زیاد اگزوز و موتور که دارد گزینه مناسبی نیست . اما هنوز افرادی هستند که دوست دارند با لامبو خود به جاده بزنند و از صدای زیبای موتور و اگزوز این سوپر ماشین لذت ببرند .

   سوییچ "انیما" را در حالت "استرادا" قرار دهید سیستم برقی خودرو راه می افتد ، فرمان به سمت شما می آید و حالت سفتی و اسپرتی به خود می گیرد ، چراغ ESC یا سیستم پایداری برقی چشمک می زند تا رانندگی زیاد از حد هیجان انگیز و غیر قابل کنترل نشود ، اگر دکمه را در حالت اسپرت قرار دهید همه چیز شفاف تر می شود .

  همانطور که ملاحظه می کنید قدرت موتور نسبت به مدل گالاردو کاهش یافته است البته این کاهش به معنی ضعیف بودن نیست کمپانی لامبورگینی کمی دور موتور را پایین آورده است که همچنان این موتور یکی از بهترینهای ساخته شده است .

  داخل کابین ماشین فضا کم است که این موضوع برای لامبورگینی همیشگی است و از این دسته از خودرو ها انتظار میرود ، نوع صندلی قابل انتخاب است ولی باز هم برای فضا توفیری حاصل نمی شود . تایرهای بزرگ با فاق کوتاه نرمی نسبی را کم کرده اما نسبت به خودرو های هم رده و هم کلاس خود پایداری و کنترل پذیری خوبی دارد . هااوراکان جدید بسیار هیجان انگیز و با ارزش بوده حتی قیمت آن هم مقداری کمتر شده که قیمت پایه این خودرو ۱۵۶ هزار پوند انگلیس است.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود