کلاس X نامی است که در ابتدای کار مرسدس برای این کانسپت خود گذاشته است .

   این پروژه که هنوز به صورت کانسپت است قضاوت را در مورد خود سخت کرده است اما به طور حتم پروژه ساخت و طراحی آن به دست "مرسدس ون" می باشد ، شاخه ای از کمپانی بنز که مدلهای vito و sprinter را در کارنامه خود دارد . 

چرا مرسدس بنز یک وانت (pick up) می سازد ؟

 بدیهی است که چه از نظر منطقه ای و چه از نظر جهانی بازار فروش این سبک خودرو داغ است . این نوع ماشین ها به علت نیاز جامعه و راحتی برای حمل و نقل و عبور از مکانهای صعب العبور در دو دهه گذشته طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است .

   اینکه عکسهای گذاشته شده چقدر شبیه به مدل واقعی است هنوز معلوم نیست اما با یک نگاه کوچک به نیسان ناوارا (Nissan Navara) می توان فهمید که این مدل کانسپت قابل اجراست ، همانطور ک مرسدس اعلام کرده است استخوان بندی ماشین یعنی اکسل ها ، زیر بندی ، شاسی این کلاس از خودرو نیسان ناوارا است و این را می توان اضافه کرد مدل ادیت شده ناوارا است اما با این اوصاف باید تا سال دیگر صبر کرد و در اتاق نمایش مدل ساخته شده آن را مشاهده کرد .

 کانسپت کلاس X با بدنه ی متالیک که بر روی ۴ رینگ ۲۲ اینچی با آلیاژ آنتراسیت که این روزها طرفدار زیادی دارد ایستاده است . نوع موتور ماشین خطی ۶ سیلندر قدرتمند است . بدنه یا همان کیت ماشین به دو صورت آفرود و آنرود ساخته شده است ، در نوع آنرود سبر ها بلند AMG بوده که زیبایی خاصی را به ماشین می دهد ولی اگر قصد سفر به خارج از شهر را دارید باید نوع آفرود آن را مد نظر داشته باشید . در نوع آفرود کلاس X ترس از هیچ چیز را به دل خود راه ندهید ، با موتور قوی ، تایرهای بزرگ و ارتفاع ۱.۹ متری ماجراجویی در انتظار شماست .

 قوس های چرخ از جنس فایبرگلاس است که باعث شده مقاومت بسیار بیشتری داشته باشد . مرسدس یک وینچ قدرتمند که نام آن را لموناکس (Lemonax) گذاشته است در جلو سپر تعبیه کرده است که بر روی یک شبکه مشبک قرار دارد که به احتمال زیاد برای استفاده در تشخیص سطوح و ارتفاع استفاده می شود . داخل کابین از چرم زیبا و طبیعی کار شده است در بعضی از مدلها از چوب به جای فیبر استفاده شده و در عقب ماشین چراغ LED انتخاب شده که در شب و جاده کلاس X را قابل تشخیص تر بکند .

امکانات

   امکان نشستن ۵ نفر به صورت راحت را محیا می کند . دیفرانسیل ۴ چرخ و 4Matic و با دو قفل دیفرانسیل که به DIFF LOCK معروف است . کلاس X در عقب بیشتر از ۱.۱ تن وزن را تحمل کند ، در مواقعی که فشار بر روی ماشین کم و سرنشینان کم هستند می تواند حتی تا ۳.۵ تن را جابه جا کند . کمپانی مرسدس هنوز مطلبی راجع به قیمت این خودرو اعلام نکرده است .

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ها  

#4 ejikixuve 1399-09-30 15:35
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin vcn.dpwk.kohangashtaria.com.fdk.fx http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
#3 jenbusielopiv 1399-09-30 15:07
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500mg Capsules Buy Amoxicillin Online yhu.zohr.kohangashtaria.com.bqa.el http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
#2 jefakup 1397-12-09 22:19
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
#1 aobeabovowey 1397-12-09 22:04
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxil Used http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود