آلفا رومئو شانس خود را در خودرو های شاسی بلند امتحان می کند .

  پورشه ماکان ، اف پیس جگوار که پر فروش ترین خودرو جگوار بوده و حالا شاسی بلند آلفا رومئو که به نظر می رسد در یک گروه قرار می گیرند . بالقوه می توان گفت آلفا رومئو جدید با نام (Stelvia Quadrifoglio) بیش از حد می باشد ، از نظر قدرت و زیبایی منحصر به فرد او را به یک هیولای حجم بالای گرسنه تبدیل کرده است .

  این خودرو که در نمایشگاه موتور شوی لس انجلس به نمایش گذاشته شده است با انچه شما در عکسها می بینید هیچ فرقی ندارد . ورقه های آلمینیومی نهفته در ماشین امتیاز خوبی برای استحکام است که این را مدیون طراحی ایمن این کمپانی هستیم . 

  سیستم دیفرانسیل این خودرو ۱۰۰٪ براساس دیفرانسیل عقب است اما فقط زمانیکه شما در جاده صاف رانندگی می کنید . اگر اهل رفتن به خارج از جاده یا به اصطلاح آفرود هستید استلویا به طور هوشمند سیستم را بر اساس ۴چرخ و دو دیفرانسیل می کند . همچنین این سیستم بر روی موتور تاثیر می گذارد اگر دیفرانسیل روی ۴ چرخ باشد باعث می شد که موتور بر روی قدرت حداکثر باشد .

 

  موتور ۶ سیلندر ۲ محفظه ای که در مواقع غیر ضروری برای مصرف کمتر انرژی ۱ محفظه آن فعال است ، هر محفظه دارای ۳ سیلندر است . دو نوع صندلی اسپرت و کامفرت وجود دارد که در دو حالت صندلی ها دارای سیستم داینامیک هستند سیستمی که در آن در پیچ ها صندلی اطراف بدن سر نشین را می پوشاند . دیسک های سرامیکی - کربنی که امکان سرد شدن سریع لنت و داغ نشدن بیش از اندازه دیسک ها را می دهد .

بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که در فروش و امکانات و سواری ، خودرو پورشه ماکان را شکست دهد . همچنین همانطور که کمپانی آلفا رومئو اعلام کرده است قرار است قیمت این خودرو بسیار پایین باشد . داخل خودرو از بهترین مواد همانطور که کمپانی قول آن را داده است  ساخته می شود و آلفا رومئو یک پشت آمپر کوچک اما زیبا و کارامد قرار داده است با سیستم کنترل هوشمند چرخها ک برای جلوگیری از تصادفات می باشد .

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود