اولین SUV لامبورگینی از زمان LM002‌ به احتمال زیاد اولین حضور خود را در سال آینده تجربه خواهد کرد و در سال ۲۰۱۸ به معرض فروش درخواهد آمد.

ماریزیو رجیانی رییس بخش R&D اظهار دارد که طراحی اوروس یک طراحی لامبورگینی ناب و خالص می­باشد. طراحی این خودرو نسبت به طراحی مفهومی آن در سال ۲۰۱۵ بطور قابل ملاحظه-ای به تکامل رسیده است و خودروی نهایی ظاهر خارجی و داخلی آن بسیار بهبود یافته است. توربوشارژ برای اوروس یک گزینه اجباری است چراکه این خودرو به گشتاور بالایی نیاز دارد.

یک خودروی سوپراسپورت کاملاً متفاوت می­باشد؛ موتور این خودروها از قدرت بالایی برخوردار هستند بطوری که می­توان انفجار درون سیلندرهایشان احساس کرد. بطور معمول از موتورهای تنفسی (Aspirated Engines) برای مدل­هایمان استفاده می­کنیم. آنها همچنان بهترین گزینه می­باشند.

رجیانی افزود لامبورگینی تمرکز بخش R&D خود را برروی توان، وزن و آیرودینامیک معطوف کرده است چراکه هندلینگ خودرو تابعی از این پارامترها می­باشد. ما می­خواهیم که پیشگام در این زمینه باشیم و این شانس را داشته باشیم که بتوانیم قوانین بازی را تغییر دهیم. من تضاد شدیدی بین مدل­های چهار چرخ (Four-Wheel-Drive) و مدل­های در حال افزایش Rear-Wheel-Drive را مشاهده می­کنم. سیستم کنترل شاسی الکترونیکی مدرن جایگزینی برای توانایی مدل­های چهار چرخ نخواهد بود زیرا توان کافی برای انتقال قدرت به جاده را ندارند.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود