خودرو جدیدی میتسوبیشی که همچنان نامی برای آن انتخاب نشده است، انتظار می رود که در نمایشگاه اتومبیل ژنو رونمایی شود.

این خودرو از مدل ASX بزرگتر و از مدل Outlander کوچکتر می باشد. این خودرو بخاطر ظاهر کوپه مانند و طراحی زیبا و هنرمندانه اش مشهور می باشد. در گذشته این شرکت طراحی های جعبه ای شکل سنتی برای خودروهایش در نظر داشت، اما در سال ۲۰۱۴ سونوهیرو کونیموتو را با ۴۰ سال سابقه در شرکت نیسان و عضو گروه پروژه نیسان جوک استخدام کرد.
یکی از منابع موثق ما می گوید: طراحی در شرکت میتسوبیشی از اهداف بسیار مهم به شمار می رود. ایجاد تغییر همیشه به زمان نیاز دارد و همیشه سعی خواهیم کرد که کیفیت خاص و منحصربه فرد میتسوبیشی حفظ شود، اما لندرور این موضوع را ثابت کرده که در عین زمخت و نیرومند بودن می توان زیبا و جذاب بود و حرکت در چنین مسیری هدف نهایی ما می باشد.
این خودرو شباهتی بسیاری از نظر ظاهری به XR-PHEV دارد که در ۲۰۱۳ معرفی شد و پس از آن تکمیل شده آن در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۵ رونمایی شد.
طراحی مفهومی این خودرو بصورت two-wheel-drive می باشد و انتقال قدرت هیبریدی برقی (هنوز بطور دقیق مشخص نشده است) برای این خودرو طراحی شده که می تواند ۱۶۰bhp تحویل و ۴۰ گرم CO2‌ در هر کیلومتر را تولید کند. اما بنظر نمی رسد که این خودرو بدلایل مالی بصورت انتقال قدرت هیبریدی به فروش برسد. در عوض، موتور بنزینی توربوشارژ جدید در کنار موتورهای دیزلی که هم اکنون در مدل های ASX موجود است به همراه CVT و دنده اتوماتیک هشت سرعته موجود می باشد.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود