رنو کپچر فیس­لیفت رونمایی شد و علاوه بر ارتقا یافتن لیست تجهیزات، طراحی داخلی و خارجی این خودرو نیز شمایل جدیدی به خود گرفت.


رنو کپچر پرفروش­ ترین کراس­اور سگمنت B 2016 در اروپا می ­باشد و هم­ اکنون این خودرو جان تازه ­ای یافته است.
در ابتدا دو گزینه برای انتخاب رنگ بدنه رنو کپچر موجود بود اما در مدل پیش­رو دو رنگ دیگر به مجموعه آن اضافه شده است، همچنین این افزایش رنگ تنها مختص بدنه نمی ­باشد، بلکه یک رنگ جدید برای سقف این خودرو در نظر گرفته شده است. در مجموع، 36 ترکیب رنگ در اختیار مصرف ­کنندگان می­ باشد و همچنین رنو بسته­ های شخصی ­سازی شده داخلی و خارجی جدید را نیز ارائه کرده است.
چراغ ­های جلو تمام LED رنو کپچر فیس­لیفت به همراه چراغ LED مختص روز به عنوان یک گزینه در دسترس می ­باشد.
رنو طراحی جلوی کپچر را بروزرسانی کرده است تا این خودرو شباهت بیشتری به برادر بزرگ ترش، کادجار پیدا کند. دیگر تغییرات شامل نوار کروم رنگ برروی سپر و نصب skid plate در ضربه­ گیرهای جلو و عقب می ­باشد.
امکان انتخاب سایز رینگ رنو کپچر نیز می­ باشد که یک 16 اینچی و دو 17 اینچی را شامل می ­شود. انتظار می­ رود موتور رنو کپچر فیس­لیفت فراتر از موتور فعلی باشد، بدان معنا که گزینه­ های 0.9 لیتری بنزینی، 1.2 لیتری بنزینی و یا 1.5 لیتری دیزل را ارائه بدهد.
برای این خودرو سقفی شیشه ­ای در نظر گرفته شده که با دو ترکیب رنگ در اختیار مصرف ­کننده قرار می­ گیرد.
قیمت رنو کپچر فیس­لیفت از 14945 پوند شروع می ­شود و تا 22610 پوند برای مدل­ های بالاتر افزایش می­ یابد. این خودرو رقیبی برای کیا سول و نیسان جوک می ­باشد.

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود