پاسخ سیتروئن به نیسان قشقایی را می ­توان در تصاویری که نمای داخلی و خارجی این خودرو را نشان می ­دهد مشاهده کرد. منبع انتشار این تصاویر یک انجمن فرانسوی بوده است.


از تصاویر رسمی C5 Aircross کاملاً مشهود از طراحی مفهومی Aircross در ساخت این خودرو استفاده شده است. همانند طراحی مفهومی مذکور، سیتروئن از یک روکش فلزی airbump (ضربه ­گیری که مانع از آسیب دیگر خودروها به بدنه می ­گردد) با فرمی توسعه ­یافته ­تر استفاده کرده است. در مجموع، طراحی C5 Aircross اقتباسی از مدل C3 می ­باشد.
ویژگی­ های داخلی C5 Aircross اکثراً از چرم قهوه­ ای تشکیل شده است که به همراه صفحه نمایش لمسی و صفحه دیجیتال جداگانه­ ای که تقریباً همانند مدلی است که در پژو i-cockpit به کار رفته است وجود دارد و جایگزین کیلومترشمار آن شده است.
در کابین C5 Aircross اهرم دنده مهر تائیدی بر جعبه دنده اتوماتیک این خودرو است، چنان که دکمه ­های دوار گواه بر سیستم کنترل کشش پیشرفته می ­باشد. هرچند این دلیلی بر All drive نمی ­باشد. سیتروئن گریپ کنترل Front wheel drive را به منظور طرفداران اف-رود ارائه کرده است.
جزئیات کامل C5 Aircross در اغاز رسمی نمایشگاه موتور شانگهای که هفته آینده برگزار می ­شود در دسترس دوستداران این برند قرار خواهد گرفت.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود