اولین خودروی الکتریکی ولوو از سال 2019 در چین ساخته و به سرتا سر جهان صادر می­ گردد. پایه و اساس آن طبق معماری XC40 می ­باشد.


به دنبال ظهور S40 و XC40، اولین EV)Electric Vehicle) این شرکت سوئدی بر اساس معماری ماژولار کوچک خواهد بود. ولوو همچنان در مورد اینکه این خودرو یک مدل تنها و یا برگرفته از مدل­ های سری 40 می ­باشد اعلام نظر نکرده است.
پیش از این ولوو تائید کرده بود که خودروهای سری 40 شامل خودروهایی می­ باشد که دارای مشخصه هیبریدی و الکتریکی می ­باشند و به نظر می ­رسد که ظهور یک نوع الکتریکی قبل نوع هیبریدی است. این خبر در نمایشگاه موتور شانگهای منتشر شد.
ولوو متعهد شده است که تا سال 2025 یک میلیون خودروی الکتریکی را به فروش برساند. بنابراین اینگونه به نظر می ­رسد که خودروی الکتریکی مخصوصاً به عنوان بازار انبوه­ دوستانه ­تر ماشین ­های کوچک، بطور قابل توجهی کمک خواهد کرد. انتظار می ­رود که این مدل از نظر قیمت بالاتر از همه مدل ­های سری 40 قرار بگیرد.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود