هیوندای کُنا رقیب نیسان جوک خواهد بود و با قیمتی حدوداً 15000 پوند وارد بازار خواهد شد. هیوندای قصد دارد تا با چهارمین SUV، شرکت خود را تا سال 2021 به بزرگترین برند آسیایی در منطقه اروپا تبدیل کند.


در تصویری که به تازگی از نمای جلویی کُنا منتشر شده است می­ توان دید که طراحی این خودرو سمت و سوی جدیدی با چراغ­ های جلوی دوقلو و سپر جلوی آبشاری به خود گرفته است. تصویر مذکور دو هفته بعد از آنکه در پیست نربرگرینگ در حین آزمایش بود منتشر گردید.
عکس­ های که بصورت نامحسوس گرفته شده­ اند بیانگر اسپورت شدن قسمت عقبی این خودرو است و شباهتی نیز با توسان دارد. کُنا توسط شرکت هیوندای یک SUV واقعی توصیف گردیده است که می­ توان four-wheel drive بودن را از آن استنباط کرد و از تکنولوژی مشابه سانتافه در آن استفاده گردیده است. برخلاف i30، کُنا خودوریی جهانی است و وارد یکی از پررقابت ­ترین بازارها در این صنعت شده است.
صفات و شخصیت این SUV واقعی با رقیبان خود همچون نیسان جوک و کیا سول که تمرکزشان بیشتر روی شهری بودن این خودرو می ­باشد در تضاد می ­باشد.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود