فورد موستانگ فیس­لیفت در دو مدل کوپه و کانورتبل عرضه می ­گردد و ادعا می­شود که جعبه دنده جدید آن بهبودی در مولفه زمان تعویض ( بازه زمانی که بین تغییر دنده ­ها بوجود می­ آید و وقفه ­ای در ارسال توان در این بازه زمانی ایجاد می­ گردد) نسبت به نیاکانش یافته است.

همچنین سه مد رانندگی ارائه گردیده است.
از لیست مشخصات فنی که فاش شده است می ­توان این گونه تعبیر نمود که فورد موستانگ بیشتر توان تولیدی خود را از موتور V8 5 لیتری بدست می ­آورد و این مولفه در نسخه اکوبوست از موتور 2.3 لیتری گرفته می ­شود. مدل 2.3 لیتری فعلی 312 اسب بخار و مدل V8 410 اسب بخار تولید می­ کند.
فورد همچنین ادعا کرده است که مصرف سوخت این خودرو اقتصادی­ تر شده است. همچنین تمهیدات دیده شده در کلاچ جعبه دنده دستی شش-سرعته V8 موجب افزایش گشتاور شده است.
علاوه بر بهینه­ سازی­ های انجام شده در قسمت جلویی و عقبی بدنه خودرو – فورد مدعی شده است که این تغییرات منجر به بهبودی در آیرودینامیک می ­باشد – تمام LEDهای چراغ جلویی و افزودن سه رنگ­بندی جدید، صفحه نمایش دیجیتال جایگزین کیلومترشمار سنتی موستانگ شده است.
در زیر پوست این خودرو، فورد کمک فنرها را ارتقاء داده است که منجر به بهبود در کیفیت رانندگی می ­شود. همچنین مفصل cross-axis جدید و بهینه ­سازی در میله تثبیت­ کننده از ویژگی­ های این خودرو می ­باشد. تمامی مشخصه ­های فنی نام برده تاثیر به سزایی در هندلینگ یک خودرو می­ گذارند.
پس از دریافت درجه­ بندی ضعیف دو ستاره یورو NCAP (سازمان ارزیابی خودروهای جدید)، شرکت فورد از فناوری­ های پیشگیری تصادف و تشخیص عابر در فورد موستانگ فیس­لیفت استفاده کرده است.
مشخصات فنی فورد موستانگ فیس­لیفت در پائیز منتشر می­ گردد. انتظار افزایش قیمت اندکی در این خودرو پیش­ بینی می­ شود.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسیولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود