نسخه اروپایی مدل بروزشده، که سبک و سیاق خارجی خشن ­تری را از مدل­ های Kuga و Edge به ارث برده است، آماده خودنمایی در نمایشگاه موتور فرانکفورت می­ باشد. جرمی اسکافیلد مدیر ارتباطات SUV در شرکت فورد تائید کرده است که در نسخه 2017 SUV فورد طراحی جلوی این خودرو به برادران بزرگتر از خودش شباهت دارد.


در سرتاسر بازارهای این خودرو، اکواسپرت 2017 با آخرین نسل سیستم رسانه ­ای Sync3 تجهیز گردیده است. اینگونه به نظر می ­رسد که در تمامی لاین­آپ موتور خودروهای فعلی، که شامل موتور بنزینی سه سیلندر 1 لیتری، موتور بنزینی چهار سیلندر 1.5 لیتری و موتور دیزلی چهار سیلندر 1.5 لیتری است، تنوع مذکور ثابت می ­باشد.
امکان افزودن ویژگی four-wheel-drive به این محدوده نیز می­ باشد. اسکافیلد خاطرنشان کرد روند موجود در بازار می ­تواند افزودن این ویژگی را محتمل ­تر سازد. 15 درصد از SUVهای B-Spec ویژگی four-wheel-drive را دارا می­ باشند. اگرچه عدد کوچکی است اما از نظر نسبی پراهمیت می­ باشد.
چنان چه گزینه all-wheel-drive معرفی شود، تنها در مدل­ های قدرتمندتر دردسترس خواهد بود. انتظار می ­رود مدل فیس­لیفت این خودرو با قیمت پایه نزدیک به نسخه فعلی، ارزشی معادل 15.645 پوند داشته باشد.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود