آئودی علاوه بر معرفی اخیر دو خودروی SUV Q4 و Q8، سه مدل خودروی دیگر e-tron را قبل از 2020 روانه بازار خواهد نمود.


این بیانیه در جلسه عمومی سالیانه شرکت در Neckarsulm‌ آلمان خوانده شد. پس از آن که مدل­ های اصلی به تدریج با انواع برقی تعویض گردیدند، در سه سال آتی هر سه مدل روانه بازار خودرو خواهند شد. هدف آئودی تخصیص کامل یک سوم از فروش خود به خودروهای الکتریکی تا سال 2025 می­ باشد.
پنج مدل اصلی در نمونه کارهای شرکت آئودی در 12 ماه آینده جایگزین خواهند گردید، که احتمالاً شامل مدل­ های A1، A6، A7، A8 و Q3 خواهد بود.
A8 اولین مدلی است که رونمایی می­ گردد، که برای اولین بار در Audi Summit در تاریخ 11 جولای در بارسلونا مشاهده گردید. انتظار می ­رود مدل­ های A7 و A8 دارای تنوع هیبریدی باشد.
سه خودروی جدید EV )Electric Vehicle) نسخه­ های محصول E-tron SUV concept، E-tron Sportback SUV concept و مدلی دیگر می ­­باشد. برخلاف A3 E-tron Sportback فعلی، که نسخه مشابه پیشرانه استفاده شده در مدل­ های فولکس­ واگن Passat GTE و گلف GTE را بکار گرفته است، سه مدل جدید مذکور به جای آنکه پلاگ­این هیبریدی باشند، خودروهای باتری-برقی خواهند بود.
این عوامل که در توافق نامه­ ای به منظور­ فعالیت با همکار گروه فولکس­واگن، پورشه بر روی پلت­فرم ­های خودرو می ­باشد بدان معناست که مدل های جدید می­ توانند پلت­فرم شان را با پورشه Mission E شریک شوند.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود