بر اساس سخنان مدیر پروژه هیداکی کاکینومو هوندا سیویک Type R هاچ­بک توانسته است تعادل بسیار مناسبی را بین کارایی و راحتی برقرار کند.

همچنین اظهار داشت:" ما قصد داریم که بین دو دیدگاه تعادلی ایجاد نماییم. برخی از رقبای ما صرفاً تمرکزشان را برروی کارایی محض گذاشته­ اند و برخی از آن ها مسیری که منجر به راحتی و تسهیلات بیشتر می­ شود انتخاب نموده ­اند. اما ما مسیری در بین این دو دیدگاه را انتخاب کرده ­ایم."
هوندا سیویک Type R جدید دارای ویژگی نسخه اصلاح­ شده موتور بنزینی VTEC 2 لیتری توربوشارژ می ­­باشد. نرخ جریان گازهای خروجی افزایش یافته است و نگاشت ECU بگونه ­ای بروزشده است که واکنش خودرو و قابلیت رانندگی در بالاترین سطح را بهبود می ­بخشد. گشتاور ثابت باقی مانده است، با 400 نیوتن متر از 2500rpm تا 4500rpm، اما توان نهایی 316 اسب ­بخار در 6500rpm می­ باشد.
با وجود قدرت بالا، هوندا ادعا می­ کند که برای مدل جدید بهبودی در سوخت مصرفی ایجاد نموده است، 36.7mpg با 176g/km دی­اکسید کربن، که 20 درصد از منظر سوخت مصرفی بهینه شده است. اما افزایش آلایندگی 6g/km دی­اکسید کربن را داشته است.
کاکینوما اظهار داشت که وزن خودرو تقریباً مشابه Type R فعلی و برابر 1382 کیلوگرم می ­باشد. صفر تا 100 مدل جدید حدوداً 5.7 ثانیه می ­باشد و حداکثر سرعت آن 271 کیلومتر بر ساعت است.
Type R همچنین جعبه دنده دستی شش سرعته خودروی فعلی را حفظ کرده است. کاکینوما گفت: " هدف ما فراهم نمودن حس خوب تعویض دنده بصورت دستی در هنگام رانندگی برای مصرف­ کنندگان می ­باشد." هوندا سیستم کنترلی rev-match را معرفی کرده است که وعده تعویض دنده نرم­تر و بی­ تاثیر نمودن Heel-to-toe (فرایند فشار دادن همزمان پدال گاز و ترمز با پای راست) را داده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود