نیسان قشقایی فیس­لیفت وارد مرحله تولید در کارخانه این برند واقع در ساندرلند گردید.

آخرین مدل دارای طراحی بخش جلویی خشن ­تری است و از بهار 2018 فناوری نیمه-خودکار Propilot به آن اضافه خواهد شد.
هنگامی که فناوری مذکور بکار گرفته شود، قشقایی یکی از اولین متقاضیان اصلی SUV برای فناوری Propilot خواهد بود. این فناوری قادر خواهد بود که فعالیت­ هایی نظیر هدایت خودرو، افزایش سرعت و ترمز کردن در یک خط را انجام دهد.
در مراحل بعدی، این سیستم بروزرسانی خواهد شد و توانایی تغییر مسیر به تنهایی را خواهد داشت. نیسان اظهار دارد که این سیستم می­تواند مسیریابی در تقاطع­ ها را تا سال 2020 به آن اضافه نماید.
قشقایی از زمان ورودش به بازار خودرو در سال 2006 حسن فروش جهانی برای شرکت نیسان بوده است و انقلابی در بخش خودروهای Cross-over بوجود آورد که همچنان در صنعت خودروسازی ادامه دارد. با این حال، در سال­ های اخیر قشقایی با رقابتی رو به افزایش از طرف برخی تولیدکنندگان مواجه شده است. اتومبیل­ هایی نظیر Seat Ateca، فولکس ­واگن Tiguan و کیا Sportage رقبای سرسختی می ­باشند، بنابراین این فیس­لیفت نیسان فرصت اثبات دوباره شایستگی این شرکت در بخش Crossover می­ باشد.
طراحی داخلی قشقایی فیس­لیفت ارتقا یافته است که شامل یک سیستم اطلاعاتی جدید و طراحی جدید فرمان اتومبیل به همراه کنترل ­های چندمنظوره می ­باشد.
موتور نیسان قشقایی فیس­لیفت در دو نوع 1.2 و 1.6 لیتری بنزینی و همچنین 1.5 و 1.6 لیتری از نوع دیزلی می­باشد. همچنین تجهیزات ایمنی موجود در قشقایی ارتقا یافته­ اند. ترمز اضطراری خودکار توانایی تشخیص عابر پیاده را دارد، در حالی که هنگام حرکت به عقب هشداری به منظور کمک به راننده تعبیه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود