با ظهور خودروهایی نظیر آئودی A8 که سیستم Self-driving پیشرفته را ارائه می­ کنند

، کشورها نیازمند قانونی به منظور ورود این خودروها به جاده­ می ­باشند.
آلمان اولین کشور در دنیا می ­باشد که بطور قانونی اجازه رانندگی سطح 3 با سیستم ­های Self-driving را در خودروهای عمومی می ­دهد که به معنای برداشتن دستان راننده در هنگام رانندگی از روی فرمان می­ باشد.
طبق گفته ­های پیتر فروم، رئیس خودروهای فول-سایز شرکت آئودی، عهده ­دار خودروی A8 جدید که وظایف Self-driving بسیاری را ارائه می ­دهد، این کشور اجازه می­ دهد تا چنین نوع از رانندگی در جاده های خاصی در سال 2018 انجام گردد.
همچنین فروم افزود:"انتظار داریم که آلمان در سال آینده برای جاده­ های خاصی مانند A9 از مونیخ تا نورمبرگ مجوز را صادر نماید. ما تنها این فناوری را به کشورهایی که به ما اجازه استفاده از این سیستم را می­دهند آزاد می ­کنیم."
فروم تاکید کرد که در شرایطی که A8 از حدود مرزی یک کشور عبور کند، سیستم خودرو به راننده هشدار می­ دهد و سیستم را خاموش می­کند.
هنگامی که از سیستم Self-driving سطح 3 در خودروی A8 استفاده می ­گردد، مسئولیت اقدامات خودرو با شرکت آئودی است و نه شخص حقیقی.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود