جایگزینی آئودی هاچ­بک سه درب با A3 لیفت­بک در نسل آتی

مقامات آئودی در واکنش به کاهش تقاضا برای نسخه هاچ­بک سه درب A3 اعلام کردند که احتمالاً به عنوان بخشی از یک برنامه تحکیمی مدل، طرح­‌هایی به منظور کاهش هزینه‌­های ناشی از رسوایی تقلب در آلایندگی توسط گروه فولکس ­واگن دیزل­گیت ارائه خواهد شد.

با توجه به منابع آئودی، این امر جانشینی را  تنها به A3 اسپورت­بک پنج درب امروزی که تنها مدل سنتی در ترکیب جدید می‌باشد، خواهد داد.
پیوستن نسخه پنج درب A3 از سال 2020، نسخه جدیدی از مدل محبوب A3 سالن چهار درب خواهد بود که رشد کمی به منظور تامین آن با فضای اتاق بهبودیافته خواهد کرد.
مرسدس بنز قبلاً اعلام کرده است که یک کلاس جدید A-Class سالن و همچنین مدل­‌های جانشین برای CLA و CLA Shooting Brake را معرفی خواهد کرد و با این مضمون که BMW در حال حاضر در بازار جهانی تنها کشور چین سری یک از مدل­‌های سالن را در سال 2020 در اختیار دارد. مقامات ارشد آئودی اعلام کرده اند که برای مدل لیفت­بک سخت تلاش می کنند، که اینگونه تصور می‌­شود که جایگزینی، اسپورت‌­تر برای A3 سالن می­باشد، همان نقشی که امروزA5 اسپورت­بک در برابر A4 بازی می­کند.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود