دوج چلنجر SRT دیمون 840 اسب بخاری با مشخصات بدنه باریک­تر مشاهده شد

مشاهدات جدید نشان می­‌دهد که موتور SRT دیمون به همراه شاسی باریک­تر چلنجرهای معمولی، احتمالاً با قیمت پایین­تر، در دسترس خواهد بود.

با استفاده از فیات کرایسلر اتومبیل (FCA) آشنای V8 6.2 لیتری Hemi به منظور بدست آوردن حداکثر قدرت خود، SRT دیمون توانست چلنجر Hellcat 707 اسب بخاری را به واسطه سوپرشارژر بزرگتر، فشار بوست 14.5psi، 6500 دور در دقیقه، پمپ سوخت دو مرحله­‌ای اضافی و سیستم القایی ارتقا یافته تحت الشعاع قرار دهد. این خودرو نیاز به سوخت اکتان 100 دارد تا بتواند به حداکثر توان خود برسد، در غیر این صورت با 808 اسب بخار کار می­کند.


توان ذخیره خودرو و عملکرد آن اجازه داده است که این شرکت، مدعی در رکوردهای جهانی گینس باشد چرا که با رکورد 9.65 ثانیه سریعترین خودرویی است که یک چهارم مایل را طی کرده است. همچنین یکی از سریع‌ترین خودروهای تولید شده در جهان است که قادر است صفر تا 100 معادل 2.3 ثانیه داشته باشد.
دوج همچنین ادعا می­‌کند که آلایندگی تولید شده در هنگام شتاب­گیری برابر با 1.8 گرم می­‌باشد، درحالی که هود تعبیه شده برروی کاپوت این خودرو بزرگترین ابعاد را در بین هر خودروی دیگر دارد.
تعداد SRT دیمون تنها 3300 واحد در سراسر ایالات متحده و کانادا می­‌باشد که اولین تحویل این خودرو در پاییز خواهد بود، درحالیکه قیمت نهایی SRT دیمون همچنان مشخص نگردیده است.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ها  

#1 ahmadreza 1396-08-01 13:22
besiar aali merccc az blog haye khubbbet

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسیولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود