تصاویری که بر روی صفحه فیس بوک منتشر شده خودرویی را نشان می دهد که توانی بیش از 300 اسب بخار را تولید می شود و برای نخستین بار به طور کامل آشکار شده است.

برخی از آن‌ها شامل تصاویری است که توسط کامپیوتر تولید شده است.تصاویر افشا شده تائید می­‌کند که چهره این خودوری هاچ­بک تنها کمی خشن‌­تر و ضمخیم‌­تر نسبت به مگان­‌های معمولی شده است که جای هیچگونه شگفتی نیست.

 


سیستم four wheel drive کاملاً استاندارد می­‌باشد که همین امر موجب تقویت چابکی و پایداری در خودرو گردیده است. سیستمی تحت عنوان 4Control توسط عملگرهای الکترومگنتیک که برروی محور عقبی سوار شده است کنترل می­‌شود.
همچنین از آن‌جایی که بازار اروپا تمایل بیشتری به سوی تعویض دنده بصورت دستی و بازار آسیا متقاضی سیستم EDC می­‌باشند، رنو هر دو جعبه دنده دستی و سیستم انتقال دابل کلاچ شش سرعته EDC را ارائه می­‌دهد.
رنو مگان اسپورت 2018 قدرتمندترین مگان تا به امروز می‌­باشد و مجهز به موتور توربوشارژ 1.8 لیتری چهار سیلندر است و طوری طراحی شده است که می‌­تواند بیش از 300 اسب بخار توان تولیدی داشته باشد.


جذاب­‌ترین و محبوب­‌ترین نسخه بیرون آمده مگان RS، Cup S 275 می‌­باشد که صفر تا صدی برابر 5.8 ثانیه دارد. انتظار می‌­رود که مگان بعدی از شتاب بالاتری برخوردار باشد و آن را تبدیل به خودرویی کند که سریعتر از هوندا Civic Type R 5.7 ثانیه‌­ای و آئودی S3 5.2 ثانیه‌­ای باشد.

اشتراک گذاری:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

کهن گشت آریا با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های لوکس، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای شب عروسی شما دارد.

اجاره خودرو با راننده

 در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود